Badania zostały wykonane w sposób profesjonalny i kompleksowy. Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. rekomenduje HOH Group s.c. jako partnera godnego zaufania.

mgr inż. Piotr Jarosz

Prezes Zarządu PDM S.A

Moja współpraca z Michałem Hojnowskim dotyczyła analizy archiwalnych danych z polskiej części Karpat. Michał wykonał swoją pracę bez żadnych opóźnień i zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami. Jestem w pełni usatysfakcjonowany osiągniętymi rezultatami.

dr Piotr Krzywiec

Państwowy Instytut Geologiczny

HOH Group to firma Michała Hojnowskiego. Rozwiązujemy problemy związane z hydrogeologią, geologią i geotechniką. Michał ma 15 lat doświadczenia pracy w  Polsce, Wielkiej Brytanii, Australii i Arabii Saudyjskiej. Posiada państwowe uprawnienia geologiczne.

Pomagamy w badaniu gruntu, określamy możliwe wydajności studni na działkach. Wykonujmy modele hydrogeologiczne, dokumentacje, projekty robót geologicznych. Zajmujmy się małymi i dużymi tematami budowlanymi od posadowienia domu do odwodnienia tunelu.

tel. 665 295 880

 

Dariusz SobczykDariusz Sobczyk
21:53 20 Nov 22
Bardzo prefesjonalnie wykonana praca w 100% moge wszystkim polecic. Dziekuje bardzo i pozdrawiam.
Lukasz SzczupalLukasz Szczupal
12:17 19 Nov 22
Usługa wykonana fachowo. Szybki termin i przystępna cena. Polecam
witold panekwitold panek
14:22 31 Aug 20
ja z pracy i wcześniejszych badań jestem bardzo zadowolony choć do pewnych prac nie doszło to mam teraz wiedzę gdzie jest woda i na jakiej głębokości na przyszłość pan Michał wie jak doradzić radą odnośnie wody miejsca i głębokości i . U mnie było o tyle nie konfortowo bo było daleko od domu ale doradził mi abym przydomową studnie pogłębił bo jest przymulona dość głęboko i wyczyścił. Pan Michał najpierw sprawdza robi testy a potem mówi czy się opłaca na danym terenie robić czy nie aby klienta niepotrzebnie naciągać na koszty związane ze studnią głębinowąa co ważne cena nie nie jest wygórowana jak to inne firmy mają i wykorzystują klienta
mon pmon p
15:23 22 Jan 20
Polecam, Pan Michał sprawnie wykonał badania geologiczne. Bezproblemowy kontakt telefoniczny.
Marcin KurasMarcin Kuras
07:25 29 Sep 19
Bardzo polecam tego Pana. Szybko wykonana usługa bardzo profesjonalne podejście do tematu,bardzo dobry kontakt,szybko przygotowana dokumentacja techniczna wykonywanej usługi.PolecamMarcin
Mariusz BieniasMariusz Bienias
13:27 20 Oct 22
Polecam uslugi pana Michała.u mnie na dzialce zostal wykonany odwiert pod sprawdzenie zrodla wody przed wykopaniem studni z woda pitna na głebokosc 11m.Zostal zbadany grunt nad warstwa wodonosna,oraz została pobrana probka wody i oddana do laboratorium w Krakowie w celu zbadania pod katem chemicznym i biologicznym aby miec pewnosc ze woda bedzie zdatna do spozycia.
Natalia LobodaNatalia Loboda
12:35 27 Feb 21
Dobry kontakt telefoniczny jak i mailowy. Szybko termin realizacji oraz przystępna cena. Polecam.
Jakub SochackiJakub Sochacki
13:22 26 May 20
Polecam! Usługa wykonana szybko, sprawnie i rzetelnie. Pan Michał Hojnowski, nie tylko wykonał zlecenie, ale również służył radą na sprawy wykraczające poza zleconą usługę.
js_loader