O firmie

Firma HOH Group s.c. zlokalizowana jest w Województwie Małopolskim z oddziałami w Krakowie i Brzesku /Jadowniki . Zajmujemy się wykonywaniem projektów i dokumentacji hydrogeologicznych oraz nadzorem nad pracami związanymi z ujęciami wód podziemnych, zagospodarowaniem wód deszczowych i oczyszczaniem ścieków. Współpracujemy jedynie z  solidnymi wiertaczami i instalatorami.  Obecnie operujemy głównie w Małopolsce, mamy jednak doświadczenie w pracach również za granicą.

Moja współpraca z Michałem Hojnowskim dotyczyła analizy archiwalnych danych z polskiej części Karpat. Michał wykonał swoją pracę bez żadnych opóźnień i zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami. Jestem w pełni usatysfakcjonowany osiągniętymi rezultatami.

Piotr Krzywiec

Państwowy Instytut Geologiczny

Raport Michała był dobrze zaprezentowany, a jego wyniki były zgodne z informacjami, które zgromadziliśmy podczas poprzednich badań wód gruntowych w tym obszarze. Informacje dostarczone przez Michała w jego raporcie pomogły władzom portowym w podjęciu decyzji o przyszłych systemach odwadniania.

Bernard Williams

Rada Hrabstwa Cardiff

Tytuły i uprawnienia

Michał Hojnowski – jeden z właścicieli firmy uzyskał tytuły magistra geologii (Uniwersytet Jagielloński) oraz magistra hydrogeologii (Uniwersytet w Leeds, Wielka Brytania). Michał posiada uprawnienia geologiczne do wykonywania zawodu w Polsce (Ministerstwo Środowiska) i Wielkiej Brytanii (Geological Society of London). HOH Group s.c. otrzymała certyfikat Polskiego Programu Badawczego OZE.

Nasze tytuły

Doświadczenie

Michał Hojnowski – jeden z właścicieli firmy, pracował dla koncernów międzynarodowych takich jak RPS i BHP Billiton przy odwadnianiu kopalni odkrywkowych, Saudi Aramco ? zaopatrzenie w wodę platform wiertniczych. W Wielkiej Brytanii uczestniczyliśmy w projektach  Aston Villa Football Club wykonując studnie do irygacji boisk piłki nożnej oraz dla Dairy Crest ? studnie zaopatrzenia w wodę fabryki nabiału.

Ze względów rodzinnych Michał pracuje obecnie w Polsce, wykorzystując swoje bogate doświadczenie międzynarodowe wykonując prace dla firm i osób prywatnych. HOH Group s.c. współpracuje z wiertaczami oraz geologami innych specjalności oferując usługi wiertnicze i geologiczne dopasowane do konkretnego klienta. Wykonujemy odwierty dla studni, odwierty geotechniczne, opinie geotechniczne, prognozy dla studni, nadzór nad wierceniami, pompowania próbne z określeniem wydajności studni, projekty robót geologicznych i dokumentacje geologiczne.

Jeżeli masz pytanie, zadzwoń – bezpłatnie doradzimy 665 295 880.

Do usłyszenia!