O firmie

Firma HOH Group s.c. zlokalizowana jest w gminie Brzesko w Województwie Małopolskim. Zajmujemy się wykonywaniem projektów i dokumentacji hydrogeologicznej oraz nadzorem nad pracami związanymi z ujęciami wód podziemnych, zagospodarowaniem wód deszczowych i oczyszczaniem ścieków. Współpracujemy z firmami wiertniczymi, geologiczno-inżynierskimi przy wykonaniu projektów w projektach o szerszym zakresie.  Obecnie wykonujemy operujemy na lokalnym rynku, głównie w Małopolsce, mamy jednak doświadczenie w pracach również za granicą.

Moja współpraca z Michałem Hojnowskim dotyczyła analizy archiwalnych danych z polskiej części Karpat. Michał wykonał swoją pracę bez żadnych opóźnień i zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami. Jestem w pełni usatysfakcjonowany osiągniętymi rezultatami.

Piotr Krzywiec

Państwowy Instytut Geologiczny

Raport Michała był dobrze zaprezentowany, a jego wyniki były zgodne z informacjami, które zgromadziliśmy podczas poprzednich badań wód gruntowych w tym obszarze. Informacje dostarczone przez Michała w jego raporcie pomogły władzom portowym w podjęciu decyzji o przyszłych systemach odwadniania.

Bernard Williams

Rada Hrabstwa Cardiff

Tytuły i uprawnienia

Uzyskaliśmy tytuły magistra geologii (Uniwersytet Jagielloński) oraz magistra hydrogeologii (Uniwersytet w Leeds, Wielka Brytania). Przyznano nam uprawnienia geologiczne do wykonywania zawodu w Polsce (Ministerstwo Środowiska) i Wielkiej Brytanii (Geological Society of London). Ponadto otrzymaliśmy certyfikat Polskiego Programu Badawczego OZE.

Nasze tytuły

Partnerzy

Pracowaliśmy dla koncernów międzynarodowych takich jak RPS i BHP Billiton ? odwadnianie kopalni odkrywkowych, Saudi Aramco ? zaopatrzenie w wodę platform wiertniczych, oraz w kraju analizując dane otworowe dla Państwowego Instytutu Geologicznego. Uczestniczyliśmy w projektach dla tak znanych marek jak Aston Villa Football Club wykonując studnie do irygacji boisk piłki nożnej czy Dairy Crest ? studnie zaopatrzenia w wodę fabryki nabiału.

Bądźmy w kontakcie

Dzięki sieci współpracowników jak i systemom teleinformatycznym, jesteśmy w stanie obsłużyć klientów w całej Polsce, zarówno indywidualnych jak i firmowych.

Zapraszamy do współpracy.

Formularz kontaktowy